Mega promocje z okazji otwarcia nowej stacji MOYA w Radzionkowie

Materiał informacyjny Moya
W Radzionkowie przy ul. Unii Europejskiej 12 została otwarta nowa stacja paliw popularnej sieci MOYA. Obiekt oferuje benzynę PB95, olej napędowy i uszlachetniony ON MOYA Power, LPG oraz płyn AdBlue. Dodatkowo, klienci mają do dyspozycji szeroki asortyment produktów w wielobranżowym sklepie oraz Caffe MOYA. Z okazji otwarcia, w dniach 29-30 marca, stacja przygotowała atrakcyjne promocje!

MOYA ma już ponad 450 punktów w całym kraju i jest najszybciej rosnącą siecią stacji paliw w Polsce. Nowa stacja obsługowa w Radzionkowie położona jest przy ul. Unii Europejskiej i jest dostępna dla klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Punkt znajduje się bardzo atrakcyjnej lokalizacji – przy supermarkecie oraz obok targowiska miejskiego i jest doskonale przystosowany do obsługi ruchu miejskiego i lokalnego. Wygodne korzystanie ze stacji umożliwia dostęp z obu kierunków ruchu.

Punkt oferuje wysokiej jakości paliwo PB95, olej napędowy i uszlachetniony ON MOYA Power, a także LPG oraz płyn AdBlue. Stacja posiada wszelkie funkcjonalności odpowiadające na potrzeby klientów, którzy mają do dyspozycji dobrze wyposażony sklep wielobranżowy oraz Caffe MOYA, gdzie mogą napić się pysznej kawy czy wybrać coś smacznego z szerokiego asortymentu posiłków oraz przekąsek.

Obiekt wyposażony jest w dodatkowe udogodnienia dla zmotoryzowanych, takie jak bezdotykowa myjnia, odkurzacz czy kompresor. Obok stacji znajduje się także paczkomat InPost.

Z okazji otwarcia, stacja MOYA w Radzionkowie przygotowała wyjątkowe rabaty na paliwo oraz inne atrakcyjne promocje! W dniach 29-30 marca każdy klient tankujący w tym punkcie będzie miał możliwość zakupu w wyjątkowej cenie napoju energetyzującego MOYA Energia bez cukru, małej kawy czy hot-doga z kabanosem lub parówką. Te wszystkie produkty oferowane są za jedyne 1 zł. Dodatkowo, w dniach otwarcia obowiązywać będzie super cena na każdy dostępny na stacji rodzaj paliwa.

Sieć MOYA zachęca wszystkich klientów do zainstalowania aplikacji Super MOYA, która umożliwia korzystanie z wielu zniżek i promocji. Osoby, które skorzystają z oferty otwarcia i zatankują w tych dniach na nowej stacji MOYA w Chorzowie, będą mogły skorzystać z dodatkowego rabatu paliwowego, który będzie dostępny w aplikacji Super MOYA w dniach 10-12 kwietnia.

Zapraszamy na stację MOYA w Radzionkowie!

Sieć stacji paliw MOYA

Stacje paliw MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz premium – ON MOYA Power. Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają do dyspozycji dystrybutory zapewniające szybkie tankowanie paliw oraz dostęp do coraz popularniejszego płynu AdBlue. Dla klientów flotowych ciekawą propozycją jest program MOYA Firma, dzięki któremu możliwe jest dokonywanie płatności bezgotówkowych. Aplikacja mobilna MOYA Firma daje możliwość efektywnego zarządzania flotami samochodowymi. Część stacji MOYA wyposażona jest dodatkowo w parkingi dla samochodów ciężarowych, myjnie, kompresory czy odkurzacze. Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Wszystkie paliwa oferowane na stacjach MOYA są zgodne z wymogami aktualnych norm dotyczących jakości paliwa oraz obowiązującym rozporządzeniem w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw – TankQ.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na radzionkow.naszemiasto.pl Nasze Miasto